MCK na:
www.facebook.com/MCKBelchatow www.facebook.com/MCKBelchatow

Blog Strefy Kobiet:
www.strefakobietbelchatow.blogspot.com

NEWSLETTER


www.belchatow.pl

www.dictat.eu

www.regionkultury.pl

PGE Giganty Mocy

www.lodzkie.pl

www.lodzkie.eu

www.nck.pl

www.domkulturyplus.pl

Polski Instytut Sztuki Filmowej

Sie Polskich Kin Cyfrowych

www.kinastudyjne.pl

www.kinads.pl

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl


Daj się skusić


Ludwik Danielak - Żołnierz Wyklęty


Język to nasze wspólne dobro

Kontakt

Imię i nazwisko:
Twój email:
Telefon:
Temat:
Treść:

 

Miejskie Centrum Kultury

Pl. Narutowicza 1 a

97 – 400 Bełchatów

tel./fax 44 635 00 48

NIP 769 202 45 80

REGON 59 22 80 009

mck@mckbel.eu

 

Konto bankowe:

B.S. Bełchatów

64 8965 0008 2001 0000 0576 0001

 

 

Kino Kultura

44 632 76 51

kino@mckbel.eu

 


Oddziały:


Grocholice

tel. 44 633 49 59


Gwarek

tel. 44 635 36 05;  513 527 634



 

DYREKTOR

Ewa Młynarczyk
email: ewa.mlynarczyk@mckbel.eu

 

 

ZASTĘPCA DYREKTORA DS. ADMINISTRACYJNO-TECHNICZNYCH

Monika Michel
email: monika.michel@mckbel.eu




SEKRETARIAT
tel: 44 635 00 48

St. Referent ds. Biurowych. Referent ds. Archiwum

- Elżbieta Kwiatkowska
email: elzbieta.kwiatkowska@mckbel.eu




DZIAŁ FINANSOWY
tel: 44 635 00 48   w. 24

Gł. Księgowy - Zofia Parzyńska
email: zofia.parzynska@mckbel.eu

Gł. spec. ds. Rozliczeń Finansowo-Księgowych - Lidia Krysiak
email: lidia.krysiak@mckbel.eu

Spec. ds. Rozliczeń Finansowo-Księgowych - Monika Nowak
email: monika.nowak@mckbel.eu

Kasjerzy

Aleksandra Kocińska
email: aleksandra.kocinska@mckbel.eu


Emilia Gabryanczyk-Sobaniec
email: emilia.gabryanczyk-sobaniec@mckbel.eu



DZIAŁ KADR
tel: 44 635 00 48   w. 26

 

Gł. Specjalista ds. Kadr - Katarzyna Leśniak
email: katarzyna.lesniak@mckbel.eu

Inspektor ds. bhp i p. poż. - Lidia Krysiak
email: lidia.krysiak@mckbel.eu

 

 

 

DZIAŁ PROGRAMOWY



SEKCJA PROMOCJI TEATRU I TAŃCA

tel: 44 635 00 48   w. 28

 

Gł. Instruktor ds. Teatru i Promocji - Mariola Biniek
email: mariola.biniek@mckbel.eu

St. Instruktor ds. Wystaw i Kontaktów z Mediami - Hanna Pukacz
email: hanna.pukacz@mckbel.eu

Instruktor ds. Tańca - Anetta Wojtuch
email: anetta.wojtuch@mckbel.eu

 

Grafik Komputerowy - Jadwiga Ficyk
email: jadwiga.ficyk@mckbel.eu

 

Instuktor ds. promocji Agata Śmigiel

email: agata.smigiel@mckbel.eu

 

Mł. Instruktor ds. Przygotowywania Materiałów Audiowizualnych

- Jarosław Sobutkowski
email: jaroslaw.sobutkowski@mckbel.eu

 

 

 

 


SEKCJA PLASTYCZNA
tel: 44 635 36 05

St. Instruktor Plastyk - Monika Jaguszewska-Kulpa
email: monika.jaguszewska-kulpa@mckbel.eu

St. Instruktor Plastyk - Małgorzata Kucharska
email: malgorzata.kucharska@mckbel.eu

Mł. Instruktor Plastyk - Alicja Przydryga
email: alicja.przydryga@mckbel.eu

 

 



SEKCJA ANIMACJI I IMPREZ
tel: 44  635 36 05

Gł. Instruktor  ds. Animacji i Imprez - Mariola Biegańska
email: mariola bieganska@mckbel.eu

St. instruktor ds. Animacji i Imprez - Agnieszka Bielska
email: agnieszka.bielska@mckbel.eu


St. instruktor ds. Animacji i Imprez - Mirosłwa Świtoń
email: miroslawa.switon@mckbel.eu

 

Mł. Instruktor ds. Muzycznych i Organizacji Imprez - Marcin Węgrzyński
email: marcin.wegrzynski@mckbel.eu

 

 



DZIAŁ AUDIOWIZUALNY
tel: 44 635 00 48   w. 21

 

Gł. Akustyk - Artur Popławski
email: artur.poplawski@mckbel.eu

 

Specjalista ds. Obsługi i Konserwacji Urządzeń Kinowych

i Audiowizualnych - Jarosław Sobutkowski

email: jaroslaw.sobutkowski@mckbel.eu

 

Specjalista ds. Obsługi i Konserwacji Urządzeń Kinowych

i Audiowizualnych - Jacek Olejnik
email: jacek.olejnik@mckbel.eu
 

Specjalista ds. Obsługi i Konserwacji Urządzeń Kinowych

i Audiowizualnych - Michał Pierzchała

email: michal.pierzchala@mckbel.eu


Specjalista  ds. Obsługi i Konserwacji Urządzeń Informatycznych

i Kinowych - Robert Gadecki
email: robert.gadecki@mckbel.eu