MCK na:
www.facebook.com/MCKBelchatow www.facebook.com/MCKBelchatow

Blog Strefy Kobiet:
www.strefakobietbelchatow.blogspot.com

NEWSLETTER


www.belchatow.pl

www.dictat.eu

www.regionkultury.pl

PGE Giganty Mocy

www.lodzkie.pl

www.lodzkie.eu

www.nck.pl

www.domkulturyplus.pl

Polski Instytut Sztuki Filmowej

Sie Polskich Kin Cyfrowych

www.kinastudyjne.pl

www.kinads.pl

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl


Daj się skusić


Ludwik Danielak - Żołnierz Wyklęty


Język to nasze wspólne dobro

Ferajna Filmowa KAPOK

 


 

KaPoK to nic innego jak grupka ludzi zafascynowanych tworzeniem filmów.

Nie takich znowuzwyczajnych filmów. Interesuje nas przede wszystkim metoda poklatkowa. Oczywiście niewzięło się to znikąd. Chociaż KaPoK to dość młody twór, nasza historia nie zaczęła sięprzedwczoraj. Grupa o której czytasz, powstała na podwalinach wcześniejszego projektu – Fly Films.Doświadczenia wyniesione z tamtego okresu radosnej, bardzo niskobudżetowej twórczości (realizowanej niekiedy w całości na pożyczonym sprzęcie), pozwoliły obecnym członkom
KaPoK-a  nabyć pewnego „oblatania” w tworzeniu  filmów. Pewnych nawyków związanych z organizacją pracy, a także gotowości do wyrzeczeń – praca nad nowym materiałem oznaczać może niejedną nieprzespaną noc i niejedną utraconą randkę.
Przede wszystkim zaś z Fly Films wywodzi się zainteresowanie animacją poklatkową. Zainteresowanie, które owocuje chęcią zaprezentowania światu możliwie profesjonalnie wyprodukowanych utworów. To właśnie po to jest KaPoK. Dla twórców poświęcających się swej pasji. Dla widzów – bo to dla nich się tworzy. Dla sztuki animacji.

 

Strona: www.kapok.art.pl
Pipeta